Aké informácie by ste mali uviesť na miestnych taškách pre catering?

Aké informácie by ste mali uviesť na miestnych taškách pre catering?

Papierové tašky s potlačou na mieru sú pre reštaurácie a cateringové spoločnosti obľúbenou formou reklamy a  zároveň praktickým a ekologickým obalom, v ktorom môžu pohodlne odovzdať zákazníkom objednávku. Ľuďom tašky aj doma neustále pripomínajú, odkiaľ si objednali svoje chutné jedlo a pomáhajú tak budovať povedomie o vašej značke.

Viete, čo by na taškách určite nemalo chýbať? Poďme sa spolu pozrieť na základné prvky, bez ktorých by žiadna taška určená pre catering nebola kompletná. Využívajte svoje papierové tašky čo najefektívnejšie!

Vaše logo by malo byť na očiach

A nielen kvôli tomu, aby ste sa odlíšili od konkurencie. Keďže donáška jedál z reštaurácií je čoraz populárnejšia, papierové tašky je možné opakovane použiť alebo ich nosiť na verejnosti, vašu značku môžete vystavovať aj takýmto spôsobom. Skvelé je aj to, že sa dostanete aj k ľuďom, ktorí sa môžu stať v budúcnosti vašimi novými zákazníkmi.

Pútavá grafika, ktorá na prvý pohľad zaujme

Buďte originálni! Pekné, nápadité grafické spracovanie papierovej tašky na seba omnoho ľahšie strhne pozornosť ako nudná, fádna taška, tak sa skúste trochu pohrať s vizuálnou stránkou. Tí odvážnejší môžu vyskúšať do grafiky zakomponovať nejaký vtipný prvok, ktorý si ľudia určite zapamätajú a okamžite ho budú vedieť spojiť s vašou značkou. Váš jedinečný nápad sa môže rýchlo stať virálnym a máte o reklamu zadarmo postarané!

Ukážte svoje sezónne akcie, vernostné zľavy

Využite priestor na taške na odpromovanie špeciálnej pripravovanej ponuky. Robievate pravidelné sezónne tematické akcie? Na tašky s nimi! Čím viac ľudí uvidí vašu reklamu, tým väčšia šanca je, že sa rozhodnú vyskúšať práve vaše služby a uprednostnia vás pred konkurenciou. Veľmi dobre fungujú aj informácie o vernostných zľavách.

Výzva na akciu alebo poďakovanie za vernosť

Papierová taška môže slúžiť aj ako miesto, kde svojim zákazníkom vyjadríte vďaku za to, že sa rozhodli podporiť práve vás. Je to milé gesto, ktoré si ľudia zapamätajú a poteší ich, že si ich vážite a že sú pre vás natoľko dôležití, aby ste im poďakovali. Na tašku môžete taktiež umiestniť nejakú zaujímavú výzvu, ktorá sa hodí k vášmu podnikaniu alebo je v súlade s vašou firemnou filozofiou.

Kontaktné údaje nesmú chýbať

Aby vás zákazníci bez problémov našli a mohli si od vás objednať želané služby, produkty, mali by mať po ruke kontakt na vašu firmu. Nezabudnite preto na papierovú tašku umiestniť telefonický kontakt, e-mail, adresu internetovej stránky či e-shopu, kamennej prevádzky… Bez kontaktných údajov totiž posolstvo na taške nebude úplné. Nikdy neviete, kde vaša taška skončí a koho môže osloviť, tak urobte spojenie s vami čo najjednoduchšie.

Zabezpečiť si papierové tašky, ktoré budú ďalšou posilou vašej marketingovej stratégie, nie je zložité. U profesionálov v justprint.sk všetko vybavíte online. Vyberte si rozmery, zušľachtenie, zadajte počet kusov. Onedlho máte tašky pripravené a môžete robiť na zákazníkov dojem.